VI HJELPER DEG. ALLER FØRST.

Customer Success

John Andersson

Head of Customer Success

+46 42 610 50 24
john.andersson@inyett.se

Andreas Lindell

Customer Success

+46 42 456 97 26
andreas.lindell@inyett.se

Mariola Malecka

Customer Success

+46 42 610 50 13
mariola.malecka@inyett.se

Kristina Thim

Customer Success

+46 42 610 50 11
kristina.thim@inyett.se

Emelie Strömberg

Customer Success

+46 42 21 00 07
emelie.stromberg@inyett.se

Zozo Noun

Customer Success

+46 42 610 50 23
zozo.noun@inyett.se

VI BRENNER FOR TRYGGE FORRETNINGER.

Salg

Filip Bengtsson

Head of Sales

+46 42 456 97 24
filip.bengtsson@inyett.se

Charles Davidsson

Account Manager

+46 42 610 50 22
charles.davidsson@inyett.se

Fredrik Klarkner

Account Manager

+46 42 610 50 15
fredrik.klarkner@inyett.se

Endis Gasi

Account Manager

+46 42 610 51 20
endis.gasi@inyett.se

Sebastian Kristensson

Account Manager

+46 42 610 50 25
sebastian.kristensson@inyett.se

Alexander Björk

Account Manager

+46 42 610 51 23
alexander.bjork@inyett.se

VI SØRGER FOR AT INYETT SYNES OG HØRES.

MARKEDSFØRING

Tommie Holmertz

Head of Marketing

+46 42 610 50 20
tommie.holmertz@inyett.se

Jacob Ekelund

Marketing

+46 42 610 51 39
jacob.ekelund@inyett.se

ENERE. NULLER. FLERE SKJERMER. PLASTER PÅ FINGERTUPPENE.

Inyett it

Raoul Pennerup

Head of IT

+46 42 610 50 19
raoul.pennerup@inyett.se

Marcus Alsterfjord

Developer

+46 42 610 50 17
marcus.alsterfjord@inyett.se

Max Modesto-Wallin

Frontend Developer

+46 42 610 51 24
max.modesto-wallin@inyett.se

John Lundin

Second-line Technical Support

+46 42 610 51 22
john.lundin@inyett.se

Joel Cheng

Second-line Technical Support

+46 42 610 50 26
joel.cheng@inyett.se

LEDERGRUPPE

Jan Swedin

CEO

+46 737 12 68 13
jan.swedin@inyett.se

Louise Sauer

CFO

+46 42 610 50 29
louise.sauer@inyett.se

Tommie Holmertz

Head of Marketing

+46 42 610 50 20
tommie.holmertz@inyett.se

Henrik Beijer-Olsen

Head of Human Resourses

+46 42 610 50 14
henrik.beijer-olsen@inyett.se

Catherine Borgkvist

Head of Administration

+46 42 610 50 10
catherine.borgkvist@inyett.se

Oskar Fyrgård

Country manager Norway

+46 42 610 50 16
oskar.fyrgard@inyett.se

Raoul Pennerup

Head of IT

+46 42 610 50 19
raoul.pennerup@inyett.se

John Andersson

Head of Customer Success

+46 42 610 50 24
john.andersson@inyett.se

Filip Bengtsson

Head of Sales

+46 42 456 97 24
filip.bengtsson@inyett.se