0

Vi hjelper deg. Aller først.

Inyett Customer Success

Malin Jeansson

Head of Customer Success

+46 42 610 51 26
malin.jeansson@inyett.se

Andreas Lindell

Customer Success

+46 42 456 97 26
andreas.lindell@inyett.se

Mariola Malecka

Customer Success

+46 42 610 50 13
mariola.malecka@inyett.se

Kristina Thim

Customer Success

+46 42 610 50 11
kristina.thim@inyett.se

Emelie Strömberg

Customer Success

+46 42 610 50 12
emelie.stromberg@inyett.se

Zozo Noun

Customer Success

+46 42 610 50 23
zozo.noun@inyett.se

Vi brenner for trygge forretninbger.

Inyett Sales

Andreas Wall

CCO

+46 708 25 64 07
andreas.wall@inyett.se

Fredrik Klarkner

Account Manager

+47 332 213 79
fredrik.klarkner@inyett.se

Endis Gasi

Account Manager

+46 42 610 51 20
endis.gasi@inyett.se

Charles Davidsson

Account Manager

+46 42 610 50 22
charles.davidsson@inyett.se

Sebastian Kristensson

Account Manager

+46 42 610 50 25
sebastian.kristensson@inyett.se

Oskar Fyrgård

Country manager Norway

+47 332 213 78
oskar.fyrgard@inyett.se

Emil Nordin

Account Manager

+47 236 519 01
emil.nordin@inyett.se

Shkumbin Uka

Account Manager

+46 42 610 51 33
shkumbin.uka@inyett.se

Christoffer Persson

Account Manager

+47 236 502 09
christoffer.persson@inyett.se

Vi sørger for at Inyett synes og høres.

Inyett Marketing

Tommie Holmertz

CMO

+46 42 610 50 20
tommie.holmertz@inyett.se

Jacob Ekelund

Marketing

+46 42 610 51 39
jacob.ekelund@inyett.se

Snart starter en ny kollega her!

Enere. Nuller. Flere skjermer. Plaster på fingertuppene.

Inyett Tech

Johan Asplund

Head of IT

4+46 42 610 51 25
johan.asplund@inyett.se

 

Marcus Alsterfjord

Developer

+46 42 610 50 17
marcus.alsterfjord@inyett.se

Max Modesto-Wallin

Developer

+46 42 610 51 24
max.modesto-wallin@inyett.se

Alexander Wiksköld

Developer

alexander.wikskold@inyett.se

Joel Persson

Developer

+46 42 610 50 27
joel.persson@inyett.se

Joel Cheng

DevOps

+46 42 610 50 26
joel.cheng@inyett.se

John Lundin

DevOps

+46 42 610 51 22
john.lundin@inyett.se

Inyett Finance & Administration

Louise Sauer

CFO

+46 42 610 50 29
louise.sauer@inyett.se

Catherine Borgkvist

Head of Administration & quality

+46 42 610 50 10
catherine.borgkvist@inyett.se

Inyett Management

John Andersson

CEO

+46 42 610 50 24
john.andersson@inyett.se

Louise Sauer

CFO

+46 42 610 50 29
louise.sauer@inyett.se

Tommie Holmertz

CMO

+46 42 610 50 20
tommie.holmertz@inyett.se

Henrik Beijer-Olsen

CPO

+46 42 610 50 14
henrik.beijer-olsen@inyett.se

Andreas Wall

CCO

+46 708 25 64 07
andreas.wall@inyett.se